درباره ما

نرگس علیپور

مدرس و مربی برتر پیگمنتیشن در ایران

خانم نرگس علیپور برترین مربی  آموزش اسکالپ و داور بین المللی میکروپیگمنتیشن و میکرو اسکالپ و دارای ۲ دهه تجربه کاری موفق در تاتو و میکروپیگمنتیشن می‌باشند، خانم نرگس علیپور با گذراندن دوره های مختلف، نقاشی، طراحی، گریم، چهره سازی، رنگ شناسی، انواع ریمور و شناخت آناتومی چهره توانسته رنگ و بوی مدرن به این صنعت ببخشد.

خانم نرگس علیپور تنها کارشناس برتر میکرواسکالپ در ایران می‌باشد. که با گذراندن دوره های متوالی تحت نظارت کلینیک Always Young Beauty کانادا و کمپانی آمیای آلمان و تجربه های شخصی خود توانسته اند به تکنیک های بسیار جدید و متنوع در میکرواسکالپ دست پیدا کند. ایشان طی برگزاری دوره های آموزشی مختلف در زمینه های میکروپیگمنتیشن، میکرواسکالپ و ریمو و… توانسته اند به دوستداران هنر میکروپیگمنتیشن کمک شایانی کنند تا کلیه پیگمنترها وتاتو کاران عزیز بتوانند بدون داشتن هیچ دغدغه ایی سطح کاری خود را ارتقاء داده و رضایت مشتریان خود را جلب نمایند.

خانم نرگس علیپور در مرکز تخصصی میکروپیگمنتیشن آماده ارائه کلیه خدمات تحت نظارت پزشک می باشد.

تحصیلات

خانم نرگس علیپور تحصیلات خود را در رشته گرافیک به پایان رساندند و با توجه به هنر و ذوق درونی خود و علاقه به حرفه آرایشگری موفق به اخذ دیپلم آرایشگری در سال ۷۱ شدند. از همان ابتدا تصمیم گرفتند در حرفه آرایشگری کاملا تخصصی فعالیت نمایند و به دلیل علاقه زیاد و تجربیات ایشان در زمینه نقاشی و طراحی، گرایش تخصصی رشته آرایشی خود را طراحی دائم (تاتو) انتخاب کردند.

دوره های تکمیلی

پس از گذراندن دوره های  داخل کشور جهت تکمیل دوره های تخصصی تر به ترکیه و دبی و مالزی سفر کردند و در طی این سالها تحصیلات خود را در رشته طراحی دایم (تاتو) در بهترین آکادمی های این کشورها به پایان رساندند، پس از مطالعه بسیار و کسب تجارب مختلف از سال ۸۰ به صورت جدی تر و حرفه ای تری شروع به ارائه خدمات تاتو نمودند.

دوران حرفه ای

خانم نرگس علیپور همیشه به دنبال جدیدترین و پیشرفته ترین روش ها و تکنیک های تاتو بودند تا اینکه در سال ۹۱ میکروپیگمنتیشن را به صورت جدی به فعالیت های خود اضافه کردند و جدیدترین تکنیک های تاتو ایمن را که بتواند به صورت طبیعی در رفع عیوب چهره کمک کند، را پیاده سازی کردند، مانند انواع هاشورها و سایه ها و طراحی های سه بعدی و … که بسیاری از این تکنیک ها نشاط گرفته از خلاقیت و هنر خود ایشان است.

قابل ارائه در مرکز میکروپیگمنتیشن نرگس علیپور به شرح ذیل است :

 1. اسکالپ سر (هاشور کف سر) یا تاپیک دائمی
 2. اصلاح ریزش مو ناشی از بیماری آلوپسی
 3. خط چشم دائمی و خط مژه برای تقویت مژه های کم پشت از طریق هاشور مژه
 4. اصلاح شکل ابروها و قرینه سازی با تکنیک های هاشور ابرو، سایه ابرو و …
 5. اصلاح فرم لب‌ها، برجسته سازی و بزرگ کردن لب‌ها، بهبود خط لب پس از ضربه یا جراحی، متعادل سازی لب شکری ها
 6. پاک کردن تاتو های قدیمی
 7. تغییر رنگ تاتو های آبی و مشکی و قرمز به رنگهای قهوه ای روشن
 8. از بین بردن جای بخیه روی پوست
 9. از بین بردن لک، ماه گرفتگی و خال های روی پوست زیر نظر پزشک
 10. از بین بردن جای شکستگی داخل ابرو و سر با تکنیک هاشور
 11. از بین بردن حلقه های سیاه دور چشم و لب و هماهنگ سازی با رنگ پوست صورت
آخرین نمونه کار های نرگس علیپور