میکرو اسکالپ چیست ؟

میکرو اسکالپ ( Scalp Micropigmentation ) چیست؟

میکرو اسکالپ ( Scalp Micropigmentation ) یا “SMP” در حال حاضر راه حل نهایی و بدون نیاز به جراحی برای ریزش مو است. ما یک درمان فوری و دائمی که زندگی شما را تغییر میدهد، را ارائه می دهیم که در آن هزاران رنگدانه طبیعی دقیقا به پوست سر اعمال می شود تا ظاهر طبیعی فولیکول های واقعی مو را بازگرداند. چه بخواهید جای یک زخم، یک منطقه نازک از موهایتان و یا تمام سر خود را کاملا بپوشانید، SMP به شما کمک می کند تا ظاهر خود را به طرز چشمگیری بهبود ببخشید. شما بلافاصله 10 سال جوانتر به نظر خواهید رسید!

از زندگی ای که حق شماست لذت ببرید. زندگی ای سرشار از اعتماد به نفس.

تا به امروز، تکنولوژی پیوند مو کامل نشده است و نمیتواند بدون هیچ مشکلی به نتایج مطلوب دست یابد. این که آیا شما در حال حاضر کمی مو دارید و یا به طور کامل سر خود را تراشیده اید، میکرو اسکالپ ، فورا طبیعی ترین نتایج را ارائه می دهد – درمانی مدرن، دائمی که زندگی شما را تغییر میدهند و در آن رنگدانه های ارگانیک دقیقا به پوست سر شما اعمال می شوند تا فولیکول های واقعی مو را تکرار کنند. ما شرایطی را برای لذت بردن و تحقق بخشیدن به هر کسی که با انواع ریزش مو برخورد می کند، ارائه میکنیم. میکرو اسکالپ یا همان (SMP) در حال حاضر بهترین راه حل در جهان برای ریزش مو است و ایران اسکالپ توسط بسیاری به عنوان یکی از شرکت های برجسته SMP در جهان در نظر گرفته شده است.

RR

منتظر چه هستید !

ما با افتخار در بهترین روش درمان ریزش مو تخصص داشته و یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات درمانی در این کسب و کار هستیم. اعتماد به نفس خود را پس بگیرید و از پوشاندن موهای زیبا خود را دست بردارید. با استفاده از میکرو اسکالپ، شما همیانطور که قبلا از خط موهای طبیعی خود اذت میبردید، لذت خواهید برد. سن، جنسیت یا نژاد شما مهم نیست، ما مطمئن هستیم که درمان ریزش مو با SMP شما را 100٪ راضی خواهد کرد. دیگر لحظه ای را برای نگرانی از اینکه موهای شما چطور به نظر میرسد و یا احساس شرمساری کردن از موهای از دست رفته خود صرف نکنید.