میکرو اسکالپ برای بانوان

ما موهای شما را بسیار پرتر از انچه هست می کنیم

بسیاری معتقدند که میکروپیگمنتیشن پوست سر فقط برای مردان است، اما معمولا بسیاری از مشتریان ما زنانی اند که دچار ریزش مو هستند. این امر می تواند به علت کاهش وزن کلی یا آلوپسی (ریزش سکه ای یا منطقه ای) ، یائسگی، ژنتیک یا شرایط دیگری باشد که معمولا از یک آسیب جسمی یا احساسی مانند زایمان پیروی می کنند. برخی از انواع اختلالات هورمونی یا کمبود آن به طور چشمگیری باعث کاهش رشد مو در زنان می شود.

چرا SMP انتخاب مناسبی برای ریزش مو است ؟

ما نمی توانیم گزینه بهتری را برای ریزش مو زنان متصور شویم. این روش سریع و آسان است. ما زمینه های پوست سر را که مو ندارتد سایه (هاشور) می زنیم، که در ظاهر سری پر از مو را به نمایش می گذارد. ما رنگ مناسب و منطبق با رنگ پوست و رنگ موی شما را انتخاب میکنیم تا ظاهری طبیعی و سری پر از مو را نشان دهد. هیچ کس نمیتواند متوجه این شود و آن را تشخیص دهد مگر اینکه دقیق به آن نگاه کند و یا به آن دست بزند.

میکرو اسکالپ یا “SMP” مو، گزینه ایده آلی برای ریزش موی زنان است. ما صدها زن را مورد بررسی قرار داده ایم که می تواند به آسانی کیفیت و راحتی نتیجه های این کار را تایید کند. اگر میخواهید چاره ای برای ریزش موی خود پیدا کنید، میکرو اسکالپ پوست سر پاسخ درستی است.

روش ما در ایران اسکالپ :

ما با شما مشورت خواهیم کرد و شما تصمیم می گیرید در مورد میزان و مکان مورد استفاده SMP میگیرید. شما می توانید یک محیط آرام به همراه یک صندلی چرمی قابل تنظیم برای ریلکس کردن داشته باشید تا در طول مراحل احساس راحتی کنید. شما همچنین می توانید از موسیقی، فیلم، نمایش، ورزش، و هر چیزی که مایلید و به شما کمک می کند تا به حالت ذهنی درستی برسید، استفاده کنید. فرایند برنامه معمولا کاملا بدون درد است، اگر چه ممکن است ناراحتی کمی در مناطق حساس مانند جمجمه وجود داشته باشد. برای مقابله با این، ما کرم بی حسی  خودمان را  پیشنهاد می دهیم که به طور خاص برای SMP طراحی شده است.

در هنگام استفاده از جوهر،ما رنگ مان را با موهای اصلی شما مطابقت می دهیم، سپس سایه ای تیره تر ایجاد می شود که محو شدن آن در یک هفته اول رخ می دهد. این کار یک تصوری از یک سر پر از مو و در صورت تمایل شما یک ظاهر سه بعدی را ایجاد میکند. با انتخاب سایه های روشن تر برای اطراف لبه های مو، ظاهری طبیعی را ایجاد می کنیم. برای رسیدن به حداکثر تراکم، منطقه تاج را با افزایش تکرار فولیکول  پر می کنیم.

روش ما نیاز به 2-3 جلسه دارد که طی یک هفته با فاصله از هم تکمیل می شود. هر جلسه 3 تا 5 ساعت طول خواهد کشید و تقریبا هیچ زمان تلف شده ای وجود ندارد و شما می توانید روز بعد سر کار خود بروید.

RR

منتظر چه هستید !

ما با افتخار در بهترین روش درمان ریزش مو تخصص داشته و یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات درمانی در این کسب و کار هستیم. اعتماد به نفس خود را پس بگیرید و از پوشاندن موهای زیبا خود را دست بردارید. با استفاده از میکرو اسکالپ، شما همیانطور که قبلا از خط موهای طبیعی خود اذت میبردید، لذت خواهید برد. سن، جنسیت یا نژاد شما مهم نیست، ما مطمئن هستیم که درمان ریزش مو با SMP شما را 100٪ راضی خواهد کرد. دیگر لحظه ای را برای نگرانی از اینکه موهای شما چطور به نظر میرسد و یا احساس شرمساری کردن از موهای از دست رفته خود صرف نکنید.