میکرو اسکالپ برای آقایان

ساده ترین و موثر ترین درمان برای از دست دادن مو

در ایران اسکالپ، ما “میکرو اسکالپ یا ( SMP )” را ارائه می دهیم که یک درمان مدرن، دائمی است که زندگی شما را تغییر میدهد. در این روش رنگدانه ها به صورت دقیق به پوست سر شما اعمال می شوند تا فولیکول های واقعی مو را تکرار کنند. این روند در حال حاضر بهترین راه حل در جهان برای موی از دست رفته مردان است. یک الگوی طاسی مردانه، آلوپسی و ریزش مو؛ درصد بالایی از مردان با این موضوع مواجه هستند و دنبال راه حلی برای آن میگردند، راهی که نتیجه ای فوری، طبیعی و دائمی داشته باشد. تکنیک ایران اسکالپ پاسخی است که شما به دنبال آن هستید.

تا به امروز، تکنولوژی پیوند مو کامل نشده است و نمیتواند بدون هیچ مشکلی به نتایج مطلوب دست یابد. این که آیا شما در حال حاضر کمی مو دارید و یا به طور کامل سر خود را تراشیده اید، ایران اسکالپ ، فورا طبیعی ترین نتایج را ارائه می دهد. ما شرایطی را برای لذت بردن و تحقق بخشیدن به هر کسی که با انواع ریزش مو برخورد می کند، ارائه میکنیم.

هر ظاهر یا مدلی ممکن است

روش SMP به شما امکان انعطاف پذیری برای رسیدن به بسیاری از سبک های مختلف با توجه به خط مو شما را میدهد. در طول مشاوره ای که خواهید داشت، ما به میزان تراکم موهای شما، تیرگی و ظاهر کلی ای که شما می خواهید، چه به صورت طبیعی تر به نظر برسد، یا خط موهای تیزتر / تیره تر داشته باشد، میپردازیم. ما در رابطه با اینکه آیا خواسته های شما با خط موی طبیعی شما، رنگ پوست و درجه ریزش مویی که دارید مطابقت خواهد داشت یا خیر، با شما صادق خواهیم بود. هدف نهایی ما این است که هر مشتری قبل از خروج از دفاتر ما رضایت کامل باشد.

SMP : جدیدترین تکنولوژی در دسترس دنیا

از زمان به وجود آمدن آن در سال 2008، تکنیکهای میکرو اسکالپ با شدت زیادی پیشرفت کرده است. ایران اسکالپ با بیشترین تکنسین های ماهر، وسیع ترین مجموعه از سبک های مختلف، جدیدترین ماشین ابزارها، سوزن ها و میزان رنگدانه ها، به طور مداوم این این روش را به جلو هل میدهد و در روش های آموزشی پیشرفته تر، مسیر را هدایت میکند. ما به کاری که انجام میدهیم افتخار میکنیم، و ما از اینکه در حال ارائه بهترین خدمات ممکن در صنعت به دلیل دانش و تجربه گسترده ای که در کسب و کار داریم، اعتماد به نفس داریم.

در ایران اسکالپ، شما می توانید انتظار نتایج فوق العاده طبیعی، بهترین تکنسین های میکرو اسکالپ در جهان، توجه بسیار زیاد به جزئیات، محو شدن کمتر، انتخاب گسترده ترین سبک های موی سر از مدل بالا بودن لبه های مو تا ظاهری طبیعی را داشته باشید. ما در کاری که انجام می دهیم بسیار پرشور هستیم. زمانی که شما یکی از مشتری های ایران اسکالپ هستید، تبدیل به خانواده میشوید، یک مشتری و یک دوست برای زندگی.

RR

منتظر چه هستید !

ما با افتخار در بهترین روش درمان ریزش مو تخصص داشته و یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات درمانی در این کسب و کار هستیم. اعتماد به نفس خود را پس بگیرید و از پوشاندن موهای زیبا خود را دست بردارید. با استفاده از میکرو اسکالپ، شما همیانطور که قبلا از خط موهای طبیعی خود اذت میبردید، لذت خواهید برد. سن، جنسیت یا نژاد شما مهم نیست، ما مطمئن هستیم که درمان ریزش مو با SMP شما را 100٪ راضی خواهد کرد. دیگر لحظه ای را برای نگرانی از اینکه موهای شما چطور به نظر میرسد و یا احساس شرمساری کردن از موهای از دست رفته خود صرف نکنید.