میکروبلیدینگ ابرو ( Microblading )

ابرو یکی ویژگی های مهم و تعیین کننده چهره است. ابرو های خوب و مرتب می توانند چهره شما را تغییر دهند و ساختار آن را برای هر ظاهری فراهم کند. چه شما به طور طبیعی ابروهای نازک دارید، به نام مد میخواهید آن ها را باریک کنید و یا فقط میخواهید یک تقارن کامل را ایجاد کنید، میکروبلیدینگ بهترین تکنولوژی موجود برای دستیابی به ظاهری طبیعی و نتیجه ای قابل توجه است.

من وقتی در حال کار کردن روی شکل ابرو شما هستم از روندها و گرایشات منحرف میشوم، یک مدل کلاسیک مدرن  که استخوان بندی شما را نرم و قابل تمجید میکند را انتخاب میکنم . این پیشرفت ساده، فراتر از زیبایی فیزیکی است و اعتماد به نفس را برای همه به ارمغان می آورد.

میکروبِلِیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ یک درمان نیمه دائمی با فن آرایشی است که از یک ابزار دستی با 9 یا تعداد بیشتری سوزن کوچک استفاده می کند. این سوزن ها باعث ایجاد حفره های کم عمق در پوست می شود تا رنگدانه به آن نفوذ کند. بر خلاف یک خال کوبی سنتی، که خط دائمی، خشن و غیر واقعی را به بوجود می آورد، میکروبلیدینگ ، تقلیدی از ظاهر هر تار موی ابرو به همان ظرافت است.

میکروبِلِیدینگ چه مدت باقی میماند ؟

میکروبلیدینگ نیمه دائمی است و این در حالی که نتایج برای هر فرد میتواند متفاوت باشد، و این تفاوت بستگی به میزان رنگدانه پوست هر فرد دارد، بیشتر مردم می توانند انتظار باقی ماندن نتیجه را به مدت 1تا 3 سال داشته باشند.

چه مدت طول میکشد تا میکروبِلِیدینگ انجام شود ؟

درمان های ابرو با میکروبلیدینگ  معمولا می تواند 2.5 تا 3 ساعت طول بکشد. هر روش میکروبلیدینگ باید شامل یک مشاوره عمیق داشته باشد که در آن هنرمند شما اطمینان حاصل می کند که شما با شکل و رنگ ابروهایتان راحت هستید. به شما یک عامل بی حسی داده می شود که اثر کردن آن تا 30 دقیقه طول می کشد و سپس روند اصلی کار را شروع میکند. در مورد درد این مراحل هم دوباره هر فرد متفاوت واکنش نشان میدهد. برخی احساس ناراحتی خفیف و متوسط می کنند و برخی دیگر اصلا احساس دردی ندارند.

میکروبِلِیدینگ چقدر هزینه دارد ؟

هزینه های میکروبلیدینگ ابرو به طور متوسط حدود 500 دلار است و معمولا در دو جلسه انجام می شود – یک جلسه اولیه که اکثر کار در این جلسه تکمیل میشود و یک جلسه ترمیم سریع که حدود 4 تا 8 هفته بعد انجام می شود.

در حالی که میکروبلیدینگ یک گزینه نیمه دائمی برای برای پر کردن ابرو ها میباشد، نتایج این کار بسیار چشمگیر بوده و بسیاری از افراد بابت هزینه و زمانی که خرج کردند احساس خوبی دارند. اگر از تلاش های اضافی آرایشی خود در روال روزانه  خسته شده اید یا می خواهید ابرو های شما به صورت طبیعی تر، پُرپُشت به نظر برسد، همین الان رزرو کردن مشاوره ما را در نظر بگیرید. هنرمندان حرفه ای میکروبلیدینگ  ما برای اطمینان از احساس راحتی و رضایت شما در طول تمام مراحل حضور دارند!

قرار ملاقات تقریبا 2 الی 3 ساعت بوده و شامل :

  • فرم رضایت درمان + مشتری
  • مشخص کردن شکل و رنگ
  • عکس های قبل و بعد
  • دستور العمل های مراقبت بعد از کار
  • اعمال بی حسی های موضعی
  • مراحل میکروبلیدینگ
RR

منتظر چه هستید !

ما با افتخار در بهترین روش درمان ریزش مو تخصص داشته و یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات درمانی در این کسب و کار هستیم. اعتماد به نفس خود را پس بگیرید و از پوشاندن موهای زیبا خود را دست بردارید. با استفاده از میکرو اسکالپ، شما همیانطور که قبلا از خط موهای طبیعی خود اذت میبردید، لذت خواهید برد. سن، جنسیت یا نژاد شما مهم نیست، ما مطمئن هستیم که درمان ریزش مو با SMP شما را 100٪ راضی خواهد کرد. دیگر لحظه ای را برای نگرانی از اینکه موهای شما چطور به نظر میرسد و یا احساس شرمساری کردن از موهای از دست رفته خود صرف نکنید.